Efryzura https://efryzura.pl/ to jeden z najpopularniejszych sklepów dla barberów w Polsce. Skąd wynika jego ogromna popularność? Przede wszystkim z wysokiej jakości produktów, której efektem są liczne pozytywne opinie od fryzjerów i barberów w całej Polsce. Oto przykładowa opinia jednego z nich:

Przez długi czas szukałem sklepu, który mógłby zapewnić mi wysokiej jakości narzędzia i akcesoria fryzjerskie. W mojej okolicy brakowało tego rodzaju usług, a zamawianie z popularnych portali ogłoszeniowych często kończyło się otrzymaniem produktów w bardzo niskiej jakości. Na jednym z forów przeczytałem o sklepie Efryzura, który według wielu barberów zapewniał bardzo dobre akcesoria fryzjerskie. Po kilku nieudanych zakupach w sieci byłem nastawiony sceptycznie do tego rodzaju zamawiania produktów. 
Jakiś czas później odwiedziłem jednak w salonie swojego znajomego barbera. Rzuciło mi się w oczy wiele ładnie zaprojektowanych akcesoriów, wykonanych z wysokiej jakości materiałów. Gdy zapytałem go, gdzie je kupił, powiedział mi o sklepie Efryzura. Wypożyczyłem od niego kilka akcesoriów, takich jak nożyczki i płaszcze. Jakość była dla mnie bardziej niż zadowalająca, dlatego następnego dnia już zamówiłem własne egzemplarze. Z czystym sumieniem mogę polecić ten sklep każdemu!