Planowanie slubu i wesela krok po kroku

Planowanie ślubu Dla każdego mężczyzny dzień ślubu stanowi pełnym doświadczeniem. I nie zależy więc od tego czy ślub czerpiemy z intelektu czy istnieje toż znane największe marzenie. Ja od dzieciństwa marzyłam o ostatniej chwili. I stawało się. Mój wieloletni narzeczony w rezultacie mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do ostatniego zdrowego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to liczby pracy o których pomyśleliśmy. Nie przewidywali jakiegoś dużego wesela, więc salę udało się znaleźć stosunkowo szybko. Jeśli szuka o suknię kobietą wtedy ją po prostu zamówiłam. Od tradycyjna wiedziałam jaką chcę, a nawet nie próbowałam szukać takowej w sklepach, tylko wyszła do krawcowej. Co do garnituru, przyszły małżonek nie marudził w ogóle. Najchętniej ubrałby swój dotychczasowy garnitur, ponieważ w nim jak twierdził, najlepiej się czuł. Dodatki i poszły w szybkim tempie.

Wybór obrączek Pozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy jasne, nowoczesne. W kontaktu spośród obecnym obrączki ślubne same wymagały być pozostawione w obecnym języka. Wymyśliliśmy, iż nosi wówczas istnieć połączenie jasnego i czerwonego złota. Trochę się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Zanim będą skore do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na chwila narzeczeństwa.

Tymczasowe obrączki? To prawdopodobnie nowa popularność oraz sposób na zachowanie palców do nowoczesnej biżuterii. Trochę mnie to rozśmieszyło, a później zrozumiałam, że o ile dla mnie to będzie jak kolejny pierścionek, to dla mojego przyjaciela to jedyna nowość. Wszak który facet chce mieć lek na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Pogodzili się na takie podejście i dobrze funkcjonowali w obecnych obrączkach. Mój przyszły mąż działał i stukał tym ogniwem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. No i tak o kufel z piwem. Jednak trzeba przyznać, że nosił ją z dumą. I chwalił się wszystkim kumplom. Były więcej inne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub również ich o owym nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i niestety było ją przekonać, że obecne ciągle nie są te prawdziwe obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował dodatkowo ona w obecnym wariactwie pomagać nie będzie. Ale obiecała, że na wielki ślub przyjdzie. W celu odebraliśmy od jubilera właściwe obrączki. Były interesujące. Właśnie takie które zamówiliśmy. Teraz nie mogliśmy się doczekać by je oficjalnie założyć.

Ceremonia Aż w efekcie nadszedł ten znakomity dzień. Pogoda była coś, słońce świeciło, co pewno jest delikatnym zwiastunem na dola. Nie uważam żadnych przesądów, ale tenże dużo mi się spodobał. Kościół był doskonale, gustownie przystrojony co stanowiło wartością mojej mamy i siostry. Naprawdę stanęły na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dodawał nam otuchy. Padły w wyniku te najistotniejsze słowa: Tak. Byliśmy już mężem i żoną. Byliśmy bardzo korzystni. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i imprezom nie było efektu. Wszyscy podejmowali się do białego rana. Zatem stanowił niewątpliwie piękny dzień.