Urzadzenie diagnostyczne bmw

Czym stanowi kolposkop?

Kolposkop to jeszcze niezwykle rozpowszechnione urządzenie diagnostyczne znajdujące zastosowanie podczas badań ginekologicznych. Jest ono wyspecjalizowanym narzędziem, które dzięki połączeniu doskonałej klasie układu optycznego ze profesjonalnym współosiowym oświetleniem daje szansa dokładnego zbadania intymnych części ciała kobiet, narażonych na zaatakowanie przez groźne schorzenia. Za pomocą kolposkopu można dostać nawet 400-krotne powiększenie obrazu.

http://es.healthymode.eu/formexplode-rapido-aumento-en-la-masa-muscular/

Kolposkop a jego zastosowanie

Kolposkop zajmuje się do kolposkopii, czyli badania powierzchni szyjki macicy wraz z kanałem, a dodatkowo pochwy i sromu w sensie wykrycia zmian, jakie potrafiły informować o przedklinicznych postaciach raka szyjki macicy. Uczy się, że dokładność diagnozy przygotowanej przez kolposkop wynosi od 79 do niemal 97%, w relacje od jego modelu.

Jak robi badanie kolposkopowe?

Kolposkopia jest bezbolesnym badaniem prowadzonym gdy pacjentka odpowiada na fotelu ginekologicznym. Na samym początku badania lekarz zakłada pacjentce specjalny wziernik samotrzymający, który umożliwia uwidocznienie pochwowej części szyjki macicy. Po jego zamocowaniu, do pochwy wprowadzany jest wziernik o przezroczystych ścianach, za pomocą którego obserwuje się ściany pochwy i wielkość szyjki macicy w podobnym powiększeniu, przy intensywnym oświetleniu. Kolposkop za pomocą kamery umożliwia rejestrowanie pytania i badanie go na określonym ekranie, a i zapisywanie i dawanie dla pacjentki, jak również do użytków przygotowania dokumentacji medycznej i umieszczenia diagnozy.